Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları için geniş makale

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Özellikle talep genç kuşak. Zihinsel ve fiziksel ön planda halkımız için güzel yüzü her zaman. Burun, yüzün ortasında yer alır. Burun Estetiği Fiyatları

Istediğiniz yere burun ile, karar Burun Estetiği

Bu operasyonun amacı, yapısı, kişinin yüzü ortaya bekleniyor. Rinoplasti iki farklı yöntem uygulandığında cerrahidir. Her şeyden önce, ikincisi teknik işlemleri. Ince bir burun işlem ile burun alt kısmında bir kesik. Yöntemin burun ya da görünür parçaların dışında hiçbir iz uygulanmış ve cerrahi olmayan burun kesilmesi. Genelde düz burun ucu ve burun köprüsü düzeltilir. Bu süreç genellikle kozmetik burun için plastik cerrahlar tarafından tercih edilmektedir. Hasta yeni bir form görmek karar ile birlikte bu, hassas bir konudur.

Burun Estetiği Rinoplasti makul acı!

Burun cerrahi 1-2 saat arasında bir ortalama alır. Beklenen, bir davanın ortasında hassas konumu göz önüne alındığında, hastaların söz konusu operasyon sırasında ağrı görülebilir. Ben ağrı tamamen yersiz korku olduğunu belirtmelidir. Rinoplasti Cerrahi, cerrahi ağrısızdır. Morarma ve ameliyat sonrası şişlik nadir görülen 1 haftada ortalama olduğunu. Pad yazılımı hastanın durumu özel, solunum problemleri gibi göre değişir, ve hastaların 10% 15 olabilir.

Burun Estetiği

Burun Estetiği Rinoplasti - Operasyon Rinoplasti olduğunu

Denilen doğru deformitelere Bu yeniden şekil burun Rinoplasti Rinoplasti ameliyatı. Rinoplasti Ameliyatı burun veya burun damlaları veya büyük bir kemer ucu yeniden şekillendirmek için, geniş burun delikleri artan ya da burun ve üst dudak arasındaki açı azalan, daralmış. Buna ek olarak, deformasyon kazalarına bağlı olarak, görüntünün konjenital anomaliler kaldırılır. Burun estetik, hastanın yapısı ve işlevleri ile tutarlı burun kavuşturulmasıdır iyileşmiştir.

Burun Estetiği Rinoplasti ameliyatı zordur?

Burun Estetiği Rinoplasti ameliyatı, hiçbir özel standart yoktur. Çünkü her hastanın durumda, elmacık kemikleri, dudaklar, gözler, kaşlar, tüm farklı pozisyonları burun yüzde. Burun farklı bir Örneğin, bir apandisit işlem. A kendi kendine çalışma gereklidir. Bu nedenle, en çok zor işlemlerinden biri. Genel anestezi altında 1 ila 2 saat süren ameliyat, hasta zarar vermez. Ağrı şişlik ve ameliyat sonrası morarma neden olsun.
Burun Estetiği Yüzün ortasında Burun çok önemli ve cerrahi disiplin, deneyim gereklidir. Operasyon tam konsantrasyon gerektirir. Preoperatif hazırlık tamamen inşa edilmelidir. Burun, nefes kokusu ve sesimizin tonu belirlenmesinde önem taşımaktadır. Kozmetik burun ameliyatı bu işlevlerin gerçekleştirilmesi sunulmuştur gibi, için yapılır. Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi zorluk derecesini artırır.

Sağlıklı bir uyku için yaşam kalitesini arttırmak ve burun için burundan nefes sorunsuz deivasyonunu modifiye edilmiştir. Güzellik hastanın burun bir görüntü yakalamak için doğru şekilde egzersiz istediği önemlidir.

Rinoplasti Aday

Burun kemikleri kemerliyse

Geniş burun delikleri

Kriteri de, kalın ve geniş sarkmışsa düşüktür

Hatları tahmin daha geniş ise

Eğer yansıtılan bir bozulma

Eğer akıl hastalığı burnunuzun şeklini

Eğer dahil doğumsal deformiteler,

Operasyon öncesi burun anormal görünüm Rinoplasti olduğunu

Burun yeniden şekillendirilmesi sonrasında hasar meydana gelmişse

Burun gerçekleştirilebilir.

Rinoplasti performansını etkileyen faktörler

Kıkırdak zayıf

Uç kalınlığı

Eğer burun açısı ve ciddi bir uyumsuzluk

Ameliyat sonrası, doktor tavsiyesi ile hasta uyumu

Yoksul kurtarma duyarlı veya geç hastaların Yaralar

Daha önce geçirmiş burun ameliyatı

Burun üstünde ve altında yaş sınırı nedir?

Burun kemik ve kıkırdak gelişimi estetiği sona erecek.Kaza ya da Burun cerrahi hasar görmesi durumunda ilk yıl içinde kullanılabilir.

Rinoplasti daha eski olamaz. Hasta doktor güzellik görür, ve genel anestezi işlemi alma yaşlıların sağlığı için umurumda değil görmek için gerekiyorsa.

Erkekler için Rinoplasti

Yapı erkek ve kadın güzellik farklıdır. Böylece, erkekler ve kadınlar, Rinoplasti için farklı yaklaşımlar. Kadınlar, hafif kemerli burun sırtı ve burun ve dudak ucu, erkekler 90 derecelik bir açıyla düz burun köprüsü, dudaklar ve 90 derece burun ucu arasındaki açı varken. Erkek figürünün güzelliğini bozduğu ve beklenmedik korumak için oluşturulur.

Rinoplasti ameliyatı hazırlığı

Hasta ve hekim diyalogunun Preoperatif hazırlık çok önemlidir. Böyle testi yapılıp yapılmadığına ameliyat öncesi hastanın sağlık durumu gibi diğer işlemleri. Burun kıkırdak ve kemik yapısı, yüz şekli, yaş, durumu, cilt durumu ve kalınlığı, bir plastik cerrah tarafından değerlendirildi.Burada önemli olan bir diğer konu da, görevler düşen hasta. Daha önce alerji varsa hastalar, solunum sıkıntısı, ve, bu yüzden bir kozmetik cerrah durumu sigara, uyuşturucu kullanımının bir burun operasyonu vardı. Prosedür hastanın hekim, anestezi, ameliyathane, potansiyel riskleri, maliyetleri ve aklınıza gelen tüm soruları sormak için uygulanır.

Yöntemi kapalı İz Bırakmayan

Rinoplasti ameliyatı 1-2 saat arasında sürebilir. Genellikle genel anestezi altında yapılır. Burun Sorunları ve uzman tarafından uygulanan yönteme bağlı olarak, kozmetik cerrahi yeniden şekillendirilmesi Burun doktorunuz tarafından belirlenecektir. Yapıldığı burun deliğinden kesme, genellikle paket programı kullanılarak yapılır. Bu yöntem, belirgin bir birikim ameliyat gerektirir. Eğer ihtiyacınız yoksa modern bir estetik ve plastik cerrahi burun tamponu yapılabilir. Cerrahi, kesme veya herhangi diğer görünüşte imkansız projeksiyonlar dış skar sonra.

Sonra Rhinoplasty Cerrahisi Yaşar hasta!

Ameliyat Rinoplasti sonrası bir kaç saat almak için Hasta evine. Sonra 24 saat içinde hastaya şişkin hissediyorum. Burun, boğaz ve baş ağrısı doktor tarafından kontrol edilebilir.

Şişme ve önlemek artan morarma, gözlere soğuk kompres kullanın. Hastalar kendilerini daha iyi hissediyorum. 2, şişme ve cerrahi veya 3 en azından sonra göz çevresinde morarma açıktır. Genel olarak, şişme ve morarma ilk hafta içinde kaybolur. Kalıcı bir çürük bulunmaktadır. At enflasyon sonunda küçük sayılır, ama diğerleri tarafından birkaç ay olabilir. Şişme sigara içmeyenlere oranla biraz daha uzun olabilir.

İlk birkaç gün, genellikle hastanın burun ve burun tıkanıklığı çok küçük bir delik hafiftir.

Hiç hastanın postoperatif solunum dikkate alındığında burun koyun, içi boş, ince tampon önemli bir konudur. Hastanın daha rahat hisseder ile tampon 7 gün sonra alınmıştır. İkinci haftanın sonunda, ya da bazen öngörülen, ve postoperatif önlemek için Topingler tamamen kaldırıldı. Küçük kesikler etkili Oscars için değil sadece yapılır. İşe dönüş şişme ve morarma derecesine bağlıdır. Ancak, diğer durumlarda da tavsiye edilir bir haftalık bir ortalama.

Arabelleksiz ve sonları Rinoplasti

Arabelleksiz ve olası kırık burun? Bunlar hastanın burun estetiği hakkında merak vardı konulardan biri iyi? Türkiye zaten bitmiş plastik cerrahi çok yüksek bir seviyede olduğunu. Burun estetik ameliyat sıklıkta yapılmaktadır. Bu nedenle, bir yansıtabilmekteyiz cerrahisi gibi yeni teknolojiler ve bunların hastalara uyum çok kolay başarılı.

Tamponsuz Rinoplasti, işlem kullanılırsa, sökülmüş olan bir uzun ve ağrılı cerrahi sonunda tampon. Özel bir cihaz, bunu kullanmak mümkün oldu. Aygıt kalkan yapılır önlemek için girişimler bir numara ile kontrol edilebilir. Ameliyat ve sonra ağrı uzun mesafe tampon uygulanan hastaların daha kullanmak daha uygun. Yani Rinoplasti arabellek.

Kırık Burun Cerrahisi duyarlı aygıtlar

Başka bir sorun yapılan bir burun iş bozmadan hastaların en çok merak? Rinoplasti hasarlı, plastik cerrahın bilgi ve deneyimi, gibi teknoloji kullanımı hastanın burun dayanır.Buna ek olarak, büyük ve kıvrımlı burun kemiği deformasyonları görmek gerekiyor durumlarda müdahale. Bu durumda, kesme aleti çok ince ve hassas. Dolayısıyla, burun yapısı daraltılmakta burun geniş, asimetrik yapının, yeniden simetri yapılır. Hastalar kolayca en korkularını yenmelerine, travma, cerrahi, postoperatif seyir aşmak, toparlanma daha hızlıdır.

Burun yapısı ve alışkanlıkları sonuçlarını görüntüle

Bu birçok faktör ameliyatın sonucunu etkileyebilecek dikkat etmek önemlidir. Sigara kullanımı, dengeli beslenme, deformitenin derecesi, burun kemik ve burun kıkırdak yapısı, cerrahinin sonucunu etkilemeye elemanlarının subkutan doku kalınlığı, hastanın kalın veya ince, kalın veya ince burun cilt a.

Rinoplasti Ameliyatı Sonrası

Doktor için uyarılar

Rinoplasti ameliyatı, doktorunuza danışın post-operatif hasta bakım sürecine aktif olarak katılmaları, bu iyileşmenin hızlı ve eksiksiz olmasını sağlamak. Ameliyattan sonra hastanın emir doktor ile uygun olmalıdır

İlaçlar bu süreci olsun ilaçlar, vücudun yorgunluğa yol açabilir. Bu birkaç gün sürer.

Bu stres hastalara iki gün sürebilir. Zamanla, size iyileşme göreceksiniz. Tam kurtarma 1 yıl 6 ay sürer.

Kurtarma Bağlam, bir hafta veya daha uzun süre boyunca burnunu silinir ve gerektiği sümkürmemeniz edilemez.

Çıkarılana kadar burundan nefes alamayan hastalarda nazal tamponlar nedeniyle, tampon ağzınızdan nefes gerekir.

Bu olumlu, normal kan dolaşımını etkiler. Uyku veya başınızı dik kullanmak tutmak için en az iki yastık için soyunma istirahat ederken burun sürece.

Uyuşturucu kullanmak için değil doktorunuz tarafından reçete dışındaki ilaçlar yapın.

Kaldırmak için doktordan izniniz olmadan burun tamponu.

Ağız ve dudaklar ve ağız, kuruluk yoluyla nefes. SIP içine bu su, meyve suyu ve diğer içecekler çözmek için. Bir baston kullanmak etmeyin. Eğer yeterli miktarda sıvı olduğundan emin olun. Sert gıdalar çiğneme uzak kalmak zor. Bu kurumasını önlemek için krem getirmek için yardımcı olur.

Ameliyattan sonra, bir alçı atel ve alçı burnunu. Sos Arızası. Bu, burun şeklini muhafaza etmek önemlidir. Doktorunuz 1 hafta içinde kaldıracaktır.

Aşağıda küçük bir tampon göreceksiniz. Kanama tamamen değişti.

Pembe ya da parlak kırmızı bir burun akar. Kırmızı kan şeklinde, ancak, durum sürekli olarak sızıntı eğer doktor paylaştırın.

Soslar ve burun çevreleyen doku, hafif renk değişikliği kaldırmak ve şişlik oluşabilir. Yukarı ucu olabilir. Bu tedavi sürecinde arzu edilmektedir.

Kalkanlar doktor kulak burun temiz, hassas hareketleri 2-3 kez bir gün enkaz çıkardıktan sonra, kuyu temizliği koydu.

Tampon nazal konjesyon olarak alınabilir. Bu normal bir durumdur.Eğer hapşırırken ağzınızı açın. Burun damlası ya da spreyi kullanmayın.

Ameliyattan sonra sigara içmeyin önerilir. Sonra içmeyen şişlik iner.

Burnundan ellerini uzak tutmak için denemek için kullanılır. Eğer düğmeli elbise giymek giysi almak emin olun.

Dişlerinizi fırçalarken dudakları hareket etmeye çalışın. Kaldırmamaya üst dudak bakımı. Iyice yumuşak bir diş fırçası ve fırça kullanma.

Ameliyat sonrası 2 hafta için ağır egzersiz, kan basıncı artar, günlük hayatın koşuşturmasından, çok güvenmek gerek.

Gözlük nasıl kullanılacağı hakkında burun estetik ameliyat gözlüğü danışmalılar doktor kullanan hastalarda 2 ay için. Lens 3 veya 4 kullanılabilir durumunda.

Ameliyattan sonra iyileşme süreci Kontrol doktor aksatmayın. Onun burnu doktor şifa takip edebilmek için gereklidir. Doktorunuz size randevu sayısını ve sıklığını kontrol etmek için tavsiye edecektir.

Revizyon Rinoplasti - Rinoplasti sekonder

Görüntü Rinoplasti Revizyon kavuşturulurken burun şekli beklenen, solunum problemleri düzeltilebilir. , Son zamanlarda Rinoplasti ameliyatı deneyimi ve teknolojik yetenekleri vardır size kötü yapılmış projeksiyonlar ideale daha yakın hale dönüştürmek için olanak sağlar.

Revizyon rinoplasti ameliyatı nedenleri

Aşırı kemik ve kıkırdak doku kaldırılmış olabilir.

Cerrahi, burun yarı yerleşik, dengesiz olabilir.

Uç sola ya da sağa yaslanmış hareket ettirilebilir.

Projeksiyonlar çok azalabilir.

Astımlı hastalar, burun tıkanıklığı yaşıyor.

Kemik kaynaması, yanlış çok az veya çok fazla dosyalama oldu, deformite faz oluşur.

Ne zaman ve nasıl Revizyon Rinoplasti yapılır?

Bilimsel verilere göre, size bu Rinoplasti Rinoplasti temyiz yüzde 10'u.Genel anestezi altında, hangi ameliyattan sonra 3 saatlik bir ortalama sürdü. Değişiklik ilk hareket daha zor re-operasyon. Burun büyüklüğü daha büyük, daha karmaşık burun ve küçültülmesi güçtür. Kıkırdak ve kemik ilave edilebilir. Burun ya da kulak kıkırdak ve kıkırdak kaburgadaki baz kullanılır.

Revizyon Rinoplasti, hayat!

Hemen ameliyat sonrası, burun kanaması. Doktorunuz gerekli tedaviyi uygulayacaktır.

Hastanede kalış ilk gece gereklidir.

Cerrahi, yüz, burun, üst dudak sonra, morarma, uyuşma ve şişlik küçük olarak ortaya çıkabilir. Kaybedecek klinikte her gün.

7. Gün ve hastanın günlük pansuman iş dönebilirsiniz.

3. Yoksa yapılması gereken eğitim 4 hafta.

2 veya 3 gün ameliyat sonrası, mercek kullanılabilir. 1. Ağır camlar, ancak birkaç ay sonra hepsi kullanılabilir.

Burun mukozasında Bağlar sonradan oluşabilir. Bu zor nefes yapar. Bu doktor muayenehanesi kısa sorunu ortadan kaldırır.

Şekil 6 fit bu ay tahminlerini görür.

Finesse Rinoplasti

Burun, güzelliği, insan sağlığında önemli bir rol oynar. Yüzün merkezinde önemli bir rol oynarsa. Cerrahi ve hastanın çok önemli bir konuşma önce bu plastik cerrah alıyor. , Sonuç beklentileri doğrultusunda daha olacak ne kadar iyi ve doğru hasta beklentileri Burun ucu problemleri diyor. Burun ucunun güzelliği hasta için uygun olmalıdır. İpucu açısı, yüksekliği ve genişliği önemlidir. Burun ucu düzeltmek için ameliyat öncesi iyi bir hazırlık kalanı ile nazal uyum gereklidir.

Ucu özellikleri nelerdir?

Burun yapısı, burun, cilt kalın. Burun köküne burun İpucu cilt incelir ve cilt incedir. Burun ucu, en dikkat çekici ve güzel görünüm burun önemlidir.

Nasıl Finesse Rinoplasti?

Tipplasti ucu estetik cerrahi denir.Hastanın bağlı olarak lokal veya genel anestezi yapıyor. Bu yaklaşık 1 saat sürer. Hastanın beklentileri değiştirerek Özürlü, uzun, yüksek, dar, geniş veya kalın burun yeniden şekillendirmiştir biter. Mini-kesi burun içinde yapılır. Burun ve dudaklar arasındaki açı değişebilir. Solunumu etkileyebilirler İşlemleri. Onun kablosu erimiş kesin. Hastalar ameliyat kalıntıları sonra 24 saat boyunca takip edildi. Burun ucu çalışmak için görünmüyor hangi Kozmetik cerrahi.

Nefes ve Rinoplasti darlığı

Solunum güçlüğü kaynağı, eğrisinin orta kısmının burun boşluğu septum olarak adlandırılır. Bu eğri genellikle travma ve konjenital neden olur.

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır.